Kokybė

Kiekvieną juvelyrikos dirbinį kuriame rankomis tik iš aukščiausios kokybės medžiagų.

PRABA

Kiekvienam papuošalui naudojamas tik aukščiausios 750 prabos baltas arba geltonas auksas.
Visi 57 EDGES dirbiniai yra sertifikuojami Lietuvos Prabavimo rūmuose.

DEIMANTAI

Visi 57 EDGES juvelyrikoje naudojami deimantai virš 0,25 ct yra sertifikuoti tarptautinėje GIA laboratorijoje ir turi unikalų numerį. Kiekvienas akmuo yra kruopščiai patikrinamas, atrenkamas, todėl papuošalus pasiekia tik autentiški nepriekaištingo švarumo, simetrijos ir spalvos pasirinkimai.

NEPAVALDŪS LAIKUI

Siekdami, kad kiekvienas dirbinys būtų nešiojamas kuo ilgiau ir neprarastų savo pirminės išvaizdos, klientams rekomenduojame, kaip tinkamai prižiūrėti juvelyriką. Iškilus klausimams – konsultuojame, o prireikus pasirūpiname mūsų kurtos juvelyrikos profesionalia priežiūra ir atnaujinimu.

Kad galėtume rinkti statistinę informaciją apie lankytojus ir sekti jų veiksmus tiesioginės rinkodaros vykdymo tikslais, mūsų svetainė naudoja slapukus (cookies). Jei sutinkate, paspauskite SUTINKU. Jei nesutinkate, slapukų jūsų įrenginyje netalpinsime, tačiau kai kurios svetainės funkcijos gali iš dalies ar visiškai neveikti. Savo sutikimą galite bet kada atšaukti. Daugiau informacijos apie slapukus, jų renkamus duomenis, prieigą turinčius asmenis ir apie savo teises rasite Privatumo politikoje.