fbpx

Round & Around

Kolekcija „Round & Around“ yra unikalus dviejų visiškai skirtingų sričių menininkių sukurtas projektas. Kolekcijoje, kurios pamatu tapo laikui nepavaldžios minimalistinės formos, papuošalai persilieja su grafinio dizaino idėjomis, peržengiamos skirtingų disciplinų ribos.

Ši kolekcija, gimusi žvelgiant į šiuolaikinę miesto moterį, yra 57 EDGES kūrėjos Giedrės Duoblės ir grafikos dizainerės Godos Jackutės bendro darbo kūrinys. „Round & Around“ pamatas – 18 karatų aukso ir brilianto pjūvio deimantų duetas. Kolekciją sudaro 14 rankomis pagamintų juvelyrinių dirbinių. Visi kolekcijos elementai puikiai papildo vienas kitą ir taip kuria niekada neišblėstančią, tarsi nuolat besisukančią estetinę harmoniją. 

Kad galėtume rinkti statistinę informaciją apie lankytojus ir sekti jų veiksmus tiesioginės rinkodaros vykdymo tikslais, mūsų svetainė naudoja slapukus (cookies). Jei sutinkate, paspauskite SUTINKU. Jei nesutinkate, slapukų jūsų įrenginyje netalpinsime, tačiau kai kurios svetainės funkcijos gali iš dalies ar visiškai neveikti. Savo sutikimą galite bet kada atšaukti. Daugiau informacijos apie slapukus, jų renkamus duomenis, prieigą turinčius asmenis ir apie savo teises rasite Privatumo politikoje.