7 Types of Love

Pasak senovės graikų, galima išskirti septynis meilės tipus. Kai kuriems meilė yra tarsi saldus vasaros vynas – net pagalvojus apie jį ima svaigsti galva. Kitiems tai sudėtingas išbandymas, kurį pastangos ir laikas paverčia nugludintu perlu. Meilė yra įvairialypė kaip ir deimantas – tik nuo požiūrio kampo ir šviesos priklauso, kokį atspindį pamatysime.

„7 Types of Love“ yra 57 EDGES kūrėjos Giedrės Duoblės ir grafikos dizainerės Godos Jackutės bendras projektas. Kolekciją sudaro septyni skirtingų modelių žiedai, sukurti pagal skirtingų meilės tipų istorijas ir pagaminti iš 18 karatų geltonojo aukso su inkrustuotais brangakmeniais.

Kad galėtume rinkti statistinę informaciją apie lankytojus ir sekti jų veiksmus tiesioginės rinkodaros vykdymo tikslais, mūsų svetainė naudoja slapukus (cookies). Jei sutinkate, paspauskite SUTINKU. Jei nesutinkate, slapukų jūsų įrenginyje netalpinsime, tačiau kai kurios svetainės funkcijos gali iš dalies ar visiškai neveikti. Savo sutikimą galite bet kada atšaukti. Daugiau informacijos apie slapukus, jų renkamus duomenis, prieigą turinčius asmenis ir apie savo teises rasite Privatumo politikoje.