fbpx

Primordial

Kolekcija „Primordial“ yra 57 EDGES įkūrėjos Giedrės Duoblės ir mados dizainerės Mildos Čergelytės bendro darbo rezultatas. 18 karatų baltojo aukso papuošalų kolekcija yra puošta inkrustuotais įvairiaspalviais rožės pjūvio bei baltais brilianto pjūvio deimantais.

Kolekcijos idėja – atskleisti pirmapradį gamtos grožį. Kiekvienas kolekcijoje naudojamas rožės pjūvio deimantas yra unikalus, su savo natūraliais inkliuzais ir spalvų įvairove. Norint sukurti kontrastą tarp tobulo ir gyvo, buvo naudojami ir balti brilianto pjūvio skaidrūs deimantai. Kolekcijos įkvėpimo šaltinis – tai gyvoji gamta ir biologijos pamokos, palikusios estetinį įspūdį tiek G. Duoblei, tiek M. Čergelytei.

Kad galėtume rinkti statistinę informaciją apie lankytojus ir sekti jų veiksmus tiesioginės rinkodaros vykdymo tikslais, mūsų svetainė naudoja slapukus (cookies). Jei sutinkate, paspauskite SUTINKU. Jei nesutinkate, slapukų jūsų įrenginyje netalpinsime, tačiau kai kurios svetainės funkcijos gali iš dalies ar visiškai neveikti. Savo sutikimą galite bet kada atšaukti. Daugiau informacijos apie slapukus, jų renkamus duomenis, prieigą turinčius asmenis ir apie savo teises rasite Privatumo politikoje.