Summer Outfit

Koks jausmas yra dėvėti savo mėgstamiausią vasaros drabužį? Tarsi gyventi šiltame prisiminime, kuriame po kojomis paplūdimio smėlis, odą lepina karštas ryto oras bei saulės spinduliai, o mintyse sukasi vaizdai iš maloniai šiltų vasaros naktų. Todėl savo keturių dalių kapsulinę kolekciją pavadinome būtent taip – „Vasaros naktis“. Ji skirta tapti ne tik kiekvienos vasaros simboliu, bet ir kartu nešiotis visus mėgstamiausius vasaros prisiminimus, net jei už lango – žiema.

„Summer Outfit“ kapsulinę kolekciją sudaro keturi papuošalai: kaklo papuošalas, apyrankė, žiedas ir auskarai, pagaminti iš aukščiausios kokybės 18 karatų geltonojo aukso. Vasaros motyvas išreiškiamas subtilia apvalia forma ir grandine, kūriniai gali būti derinami kartu arba nešiojami po vieną.

Kad galėtume rinkti statistinę informaciją apie lankytojus ir sekti jų veiksmus tiesioginės rinkodaros vykdymo tikslais, mūsų svetainė naudoja slapukus (cookies). Jei sutinkate, paspauskite SUTINKU. Jei nesutinkate, slapukų jūsų įrenginyje netalpinsime, tačiau kai kurios svetainės funkcijos gali iš dalies ar visiškai neveikti. Savo sutikimą galite bet kada atšaukti. Daugiau informacijos apie slapukus, jų renkamus duomenis, prieigą turinčius asmenis ir apie savo teises rasite Privatumo politikoje.