fbpx

Juvelyrė Giedrė Duoblė

57 Edges

Nepavaldus laikui ir įkvėptas senųjų juvelyrikos tradicijų, ženklas 57 EDGES įamžina istorijas gražiausia žmogaus rankomis sukurta forma. 57 EDGES kūriniai dedikuoti asmenybei, vertinančiai subtilumą ir ieškančiai papuošalų, lydėsiančių kasdien.

57 EDGES varde užkoduotas retam žinomas faktas: tobulai nušlifuotas deimantas turi 57 briaunas. Tai ne tik pavadinimas, bet ir aukščiausios kokybės dizaino pažadas, kaskart atspindintis požiūrį į tylią, nušlifuotą prabangą. 57 EDGES kūriniuose užrašomos brangiausios asmeninės istorijos, ilgainiui virstančios amžinais prisiminimais.

Akį traukiantis subtilumas, įkvėptas miesto ir žmonių, urbanistinio grynumo ir prabangos. Per daugiau nei 10 kūrybos metų 57 EDGES parašu pažymėti šimtai unikalių rankomis kurtų aukščiausios kokybės juvelyrikos dirbinių. Kiekvienas papuošalas jo nešiotojui – neįkainuojamas, nes auksu, briliantais ar perlais išrašytos brangiausios istorijos: prisipažinimai meilėje, šeimos kūrimas, asmeninių viršukalnių įveikimai, naujos pradžios.  

Odė minimalizmui, formai, architektūrai. Kūryboje ir gyvenime. Nes mažiau visada yra daugiau. Juvelyrikoje iššūkis visada tas pats – į miniatiūrinį papuošalą iš nedidelio kiekio elementų sutalpinti milžiniškus pasakojimus. Kaskart įgyvendinus šį tikslą neapsakomas jausmas apima ir nešiotoją, ir kūrėją.

Užrašykime Jūsų istoriją.

Linkėjimai,

SUSISIEKIME

Kad galėtume rinkti statistinę informaciją apie lankytojus ir sekti jų veiksmus tiesioginės rinkodaros vykdymo tikslais, mūsų svetainė naudoja slapukus (cookies). Jei sutinkate, paspauskite SUTINKU. Jei nesutinkate, slapukų jūsų įrenginyje netalpinsime, tačiau kai kurios svetainės funkcijos gali iš dalies ar visiškai neveikti. Savo sutikimą galite bet kada atšaukti. Daugiau informacijos apie slapukus, jų renkamus duomenis, prieigą turinčius asmenis ir apie savo teises rasite Privatumo politikoje.