Juvelyrikos produktų priežiūra

Tinkamai prižiūrima juvelyrika gali tarnauti ir džiuginti visą gyvenimą ar net keliauti iš kartos į kartą. Patariame laikyti papuošalus užsegtus jiems skirtose dėžutėse ar maišeliuose, nepalikti dirbinių vonios kambaryje, nenešioti paplūdimyje, saunoje ar prie baseino. 

Brangakmeniai

Laikydami ir nešiodami brangakmenius, būtinai venkite sąlyčio su chemikalais, valikliais, plaukų laku ir kvepalais, nes tai gali pakeisti akmens spalvą.

Perlai

Papuošalus su perlais užsidėkite paskutinius ir nusiimkite pirmuosius. Perlų žvilgesį slopina įbrėžimai ir kontaktas su kitais paviršiais. Taip pat venkite bet kokio kontakto su chemikalais. Perlus rekomenduojame nuvalyti minkštu skudurėliu ir laikyti atskiruose maišeliuose ar dėžutėse.

Taurieji metalai

Blizgantys, matiniai ir tekstūruoti paviršiai laikui bėgant gali prarasti savo grožį. Papuošalus rekomenduojame restauruoti kas dvejus ar trejus metus juvelyro studijoje. Patariame nevalyti, netaisyti papuošalų patiems.

Kad galėtume rinkti statistinę informaciją apie lankytojus ir sekti jų veiksmus tiesioginės rinkodaros vykdymo tikslais, mūsų svetainė naudoja slapukus (cookies). Jei sutinkate, paspauskite SUTINKU. Jei nesutinkate, slapukų jūsų įrenginyje netalpinsime, tačiau kai kurios svetainės funkcijos gali iš dalies ar visiškai neveikti. Savo sutikimą galite bet kada atšaukti. Daugiau informacijos apie slapukus, jų renkamus duomenis, prieigą turinčius asmenis ir apie savo teises rasite Privatumo politikoje.