Dažnai užduodami klausimai

Visi mūsų dirbiniai gaminami iš aukščiausios juvelyrikoje naudojamos 750 / 18 karatų prabos.

Daugiau informacijos apie juvelyrikos kokybę

Įprastai visi briliantai yra G/H spalvos ir VS skaidrumo – tai užtikrina geriausią kokybės ir kainos santykį.

Visi mūsų papuošalai yra prabuojami Lietuvos prabavimo rūmuose. Visi balti deimantai virš 0,3 ct turi GIA (Gemmology Institute of America) sertifikatus.

Daugiau informacijos apie juvelyrikos kokybę

Įprastai balto aukso papuošalų nedengiame rodžiu, nes vertiname natūralią balto aukso 750 prabos spalvą. Žinoma, jei mėgstate ryškesnį baltumą – mielai padengsime rodžiu.

Žinoma. Nepriklausomai nuo aukso spalvos ar prabos, galime panaudoti turimą auksą. Tokiu atveju pirmas žingsnis yra aukso išgryninamas.

Jei žiedas yra su briliantu, tikėtina, kad žiedo dydį keisti galima, nes akmuo nebijo aukštos temperatūros. Tačiau jei žiedas yra su briliantais aplink visą pirštą, dydis gali būti keičiamas tik minimaliai. Kviečiame teirautis dėl konkretaus žiedo modelio.

Rekomenduojame visus juvelyrinius dirbinius atnaujinti kas 3 metus pas juvelyrą: perpoliruoti, tekstūruoti paviršius, patikrinti brangakmenių statymus. Apsinešus dirbinių paviršiams rekomenduojame juos profesionaliai išplauti pas juvelyrą spec. ultragarso vonelėse. Visiems 57 Edges įsigytiems dirbiniams siūlome nemokamą papuošalų plovimą. Namuose dirbinius valykite tik drungnu muiluotu vandeniu ir minkštu dantų šepetėliu.

Daugiau informacijos apie juvelyrikos priežiūrą

Kad galėtume rinkti statistinę informaciją apie lankytojus ir sekti jų veiksmus tiesioginės rinkodaros vykdymo tikslais, mūsų svetainė naudoja slapukus (cookies). Jei sutinkate, paspauskite SUTINKU. Jei nesutinkate, slapukų jūsų įrenginyje netalpinsime, tačiau kai kurios svetainės funkcijos gali iš dalies ar visiškai neveikti. Savo sutikimą galite bet kada atšaukti. Daugiau informacijos apie slapukus, jų renkamus duomenis, prieigą turinčius asmenis ir apie savo teises rasite Privatumo politikoje.